• |
ide | kryesore

Opinionistët e Top Show sulmojnë këngën e Anxhela Peristerit: “Eshtë vulgare”

Arkiva, Paparazzi
live.JPG

Të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Top Show” ishte Anxhela Peristeri dhe Aurel Thellimi për të promovuar këngën e tyre më të re “Qesh”.

Ajo çka u vu re ishte tonaliteti i lartë i opinionistit Ervin Kurti që përdori kundrejt dy këngëtarëve, pasi kënga nuk i dukej në nivelin e duhur dhe vulgare.

Ndryshe nga Anxhela e cila qëndronte e qetë dhe e buzëqeshur Aureli kaloi në “kundërsulm” ndaj tij.

Gjatë këtij “debati” mori pjesë edhe Albana Osmani ku doli në mbrojtje të kolegut.

/LAPSI.AL/

 

Kthehu