• |
ide | kryesore

Video/ Erion Veliaj “fshin” dorën tek shpina e qytetarit

Arkiva, Pikante
hjgkhj.png

Edi Rama zhvilloi një takim sot më pesionistët dhe me të ka qenë edhe Erion Veliaj.


Gjatë fjalës së Ramës, Veliajt i ka ardhur për të teshtirë dhe ka vënë dorën para.


Një qytetar aty pranë, siç duket i ka thënë shëndët dhe instiktivisht Veliaj i ka vënë dorën pas shpinë, duke harruar se e përdori për të teshtirë pak më parë. (Video këtu)