• |
ide | kryesore

Nga Brexit te Legs-it/ Këmbët e kryeministreve shpërqëndrojnë Anglinë

Arkiva, Pikante
theresa-may-nicola-sturgeon-legs.jpg

Ka provokuar debat foton në faqen e parë të Daily Mail, me dy kryeministret, asaj britanike Theresa May dhe asaj të Skocisë, Nicola Sturgeon. Këmbët e dy politikaneve nuk mund të mos tërheqin vëmëndjen dhe kaq ka mjaftuar që biseda mes të dyjave të zhvendoset në plan të dytë. Tabloidi është sulmuar nga të gjitha anët për seksizëm, ndërsa në rrjetet sociale kanë vërshuar batutat dhe fotot me këmbë.