• |
ide | kryesore

FOTO/ Mediat italiane: Dekolteja e Ilda Bejlerit “çmendi” futbollistët tanë

Arkiva, Sport
fthrttttttt.jpg

Prania në Palermo gjatë ndeshjes Itali-Shqipëri ka kthyer Ilda Bejlerin në protagonisten e mediave italiane. Hiret e prezantueses dhe sidomos fotot e saj kanë bërë xhiron e portaleve italiane të cilat kanë shkruar për gazetaren shqiptare që pas ndeshjes tërhoqi vëmendjen e shumë personave të pranishëm në “Renzo Barbera”. Disa prej portaleve italiane kanë publikuar jo vetëm fotot e saj në intervistat me Bufon, Verrati apo edhe një selfie me De Rosin, por edhe fotot tunduese që vetë Ilda nuk ka ngurruar t’i postojë vetë në rrjetet sociale. 

 

Kthehu