• |
ide | kryesore

Aktori turk kapet me drogë

Arkiva, Paparazzi
News Picture - 764x429  .png

Agjencia turke e lajmeve ‘IHA’ tha se Okur, i njohur për rolin e Uluç Bayraktar në serialin ‘Karadayi’, është arrestuar në aeroportin Ercan në Nikosia, transmeton Gazeta Express.

Ai kishte me vete nje sasi droge. Dhe sipas ligjeve të Qipros, ai që kapet me kanabis ose dëbohet ose burgoset. Nuk dihet se çfarë do të vendos gjykata për aktorin e njohur.

Kthehu