• |
ide | kryesore

Ty Dolla $ign tifo për Shqipërinë (Foto)

Arkiva, Paparazzi
yt.jpg

Ty Dolla $ign është një ndër reperët më të njohur në tregun botëror.

Së fundmi me një status në Twitter ai ka bërë tifo për një nga këngëtarët shqiptar Arben Stanaj duke shkruar kështu: “Shoutout Stanaj” dhe flamurin kombëtar.

Kthehu