• |
ide | kryesore

Eli Fara: Po abuzohet me mua dhe vajzën time (VIDEO)

Arkiva, Paparazzi
maxresdefault (2).jpg

Fejesa e saj e papritur me biznesmenin nga Shkodra Edi Ismaili është komentuar mjaft në rrjetet sociale, aq sa për Ismailin janë zbuluar edhe histori të tjera të mëparshme me personazhe të njohur shqiptarë.

E ftuar në “Thumb” këtë të shtunë, përvec të tjerave, Eli Fara ka treguar edhe për marrëdhënien e ve?antë që ka me të bijën, e cila prej vitesh jeton e pavaruar: “Marrëdhënia me Marinën është shpirtërore, ashtu si? duhet të jetë marrëdhënia nënë e bijë. Marina më jep shumë kënaqësi, është mjaft e dashur, e edukuar edhe ndihem mjaft mirë…” thotë këngëtarja e njohur r muzikës popullore.


Po si ndihet e ëma e Marinës pas titujve që kanë shoqëruar vajzën e saj kohët e fundit? “E kam thënë edhe herë tjetër që nuk më pëlqen kjo pjesa “e bija e filankës”, “i biri i filanit”, është abuzim besoj…”

Kthehu