• |
ide | kryesore

John Cena i propozon të dashurës për martesë përpara 70 mijë fansave (Video)

Arkiva, Paparazzi
john.jpg

Nuk pritej që një legjendë e ‘ërestling” të ulej në gjunjë për të propozuar të dashurën për martesë.

Por ja që ndodhi, John Cena habit 70 mijë fansa duke bërë atë që askush nga të “fortët” nuk do ta bënte.


Nikki Bella është fatlumja që arriti t’i rrëmbej zemrën dhe të bëhej tema e të gjithë mediave botërore.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

 

Kthehu