• |
ide | kryesore

Miss BumBum: “Cristiano Ronaldo fëmijë jo burrë” (Foto)

Arkiva, Paparazzi
crz.jpg

Pas deklaratës së Miss BumBum ku thoshte se Cristiano Ronaldo i ka shkruar në ëhatsapp, tashmë ajo rikthehet sërish.

Kësaj rradhe Erika Canela pretendon se ylli i Real Madrid e tradhëton të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe shprehet se është ende një fëmijë dhe jo burrë.


BumBum ka refuzuar ftesën e CR7 për t’i shkua në shtëpi duke thënë që nuk është një femër që mund të përdoret vetëm 15 minuta.

mg_3045.jpgImage result for miss bumbum erika canela cristiano ronaldo whatsapp messagesImage result for miss bumbum erika canela cristiano ronaldo
Kthehu