• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish-banorja sexy e Big Brother e përfolur për lidhje me futbollistin e kombëtares

Arkiva, Sport
olta1.jpg

Padyshim ajo është një nga ish-banoret më seksi që ka pas Big Brother. Siç mund ta shohim edhe në këto foto bukuroshja Olta Sheta vijon të jetë mjaft provokuese dhe në formë më fotot e fundit të publikuara prej saj. Gjithashtu disa kohë më parë ajo është përfolur edhe për një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Armando Vajushi, shkruan Express.

Image result for olta sheta

Image result for olta sheta
Kthehu