• |
ide | kryesore

FOTO/ Zbulohet lidhja e tij me Miss Belgjikën, drejt divorcit portieri i Chelsea

Arkiva, Sport
media_xll_6976182.jpg

Ka marrë fund lidhja trevjeçare mes portierit belg Tibo Kurtua dhe të dashurës së tij Marta Domingez. Lajmin e ka konfirmuar vetë “gardiani” i Çelsit. 


Image result for thibaut courtois Emili Vanhut
Spanjollja dhe futbollisti kanë vendosur ta shkëpusin marrëdhënien mes tyre, pas krisjes që pësoi lidhja vitin e kaluar, për shkak se Kurtua pati një romancë të fshehtë me Mis Belgjikën, Emili Vanhut.


Image result for thibaut courtois Emili Vanhut
Kjo e fundit e ka mohuar, por mediat janë të sigurta që mes tyre ka pasur diçka. Kurtua dhe Marta janë prindër të një vajze, ndërkohë që gjatë kësaj kohe do të vinte në jetë fëmija i tyre i dytë.
Image result for thibaut courtois Emili Vanhut

Image result for Emily Vanhoutte
Kthehu