• |
ide | kryesore

FOTO/ Nuk i ndal fotot sexy pas ndarjes nga burri

Arkiva, Stil
11-501491842784.jpg

Ajo u bë e famshme para disa vitesh, kur në moshën 16-vjeçare u martua me aktorin Doug Hutchinson, në atë kohë 50 vjeç.

Por pas gjashtë vitesh martesë, Courtney Stodden është ndarë nga i shoqi dhe tani duket se është çliruar.


Modelja 22-vjeçare ka vendosur të ekspozojë format, duke i treguar ish-it se çfarë ka humbur.

Kthehu