• |
ide | kryesore

FOTO+16/ Gazetaren e pushojnë nga puna, zbulojnë se punonte si prostitutë

Arkiva, Stil
1028046416.jpg

Një yll televiziv i rrjetit të njohur në Ballkan, Pink, u pushua nga puna pasi pranoi se punonte si prostitutë. Senada Nurkiç, 26 vjeç, prezantonte një program të njohur në Bosnje.

Një zëdhënës i televizionit pranoi se arsyeja e ndërprerjes së programit ishte puna e dytë e Nurkiç, por edhe sjellja e saj gjatë emisionit. Senada kishte pranuar para disa muajsh se punonte si prostitutë.


“Prostitucioni është një punë si çdo punë tjetër. Nuk shoh asgjë të gabuar. E shes trupin tim për të mbijetuar dhe të ndihmoj veten me para. Nuk shoh asgjë gabim”.

Prostitucioni është i paligjshëm, por brunia bukuroshe insiston se nuk druhet, pasi i dashuri i saj është politikan.

Senada thotë se ajo i përzgjedh klientët, duke pretenduar se vetëm bukuroshët dhe personat jo të famshëm paguajnë për shërbimet e saj.

“Më përdorin kryesisht biznesmenët. Kur nuk i kanë gratë në shtëpi, unë shkoj atje. Kryesisht klientët e mi janë të bukur dhe të pashëm. Disa vajza thjesht e ëndërrojnë këtë, ju betohem. Përveç parave, më bëjnë edhe dhurata të shtrenjta”.

Ajo tha se kërkon rreth 600 euro për seks me një person dhe mbi 1 mijë euro për seks në grup.

Image result for Senada Nurkiç Image result for Senada Nurkiç Image result for Senada Nurkiç Image result for Senada Nurkiç
Kthehu