• |
ide | kryesore

FOTO/ Ku e kaloi Pashkën vajza sexy e Allegri

Arkiva, Sport
121318519-aa2e262c-41fa-4b62-9668-1f411af8e66a.jpg

Valentina Allegri, vajza e trajnerit të Juventus, Massimiliano Allegri ka postuar në rrjetet sociale fillimisht dëshirën e saj për detin dhe më pas përgatitjet për të shkuar në Barcelonë për të parë sfidën e Champions League./lapsi.al/Kthehu