• |
ide | kryesore

Gazeta madrilene ngre dyshime për manipulim të shortit Real Atletiko (Video)

Arkiva, Sport
as_1492777745-2519960.jpg

E përditshmja sportive madrilene, AS, ka hedhur dyshime se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i manipuluar nga UEFA. AS ka kritikuar ish sulmuesin Ian Rush për mënyrën si tërhoqi goglat e çiftit të  parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve mes Reali dhe Atleticos.

Ai nuk i përzieu ato ndërsa e kapi menjëherë ‘goglën’ ku shkruhej emri i Atletikos që u caktua si kundërshtar i Real Madridit.Kthehu