• |
ide | kryesore

Zayn sjell klipin e ri, një festë e cmendur(VIDEO)

Arkiva, Paparazzi
d14f4d97a2e2d3158d3eb2b4a2f0f158_L.jpg

Zyan sapo ka publikuar klipin e këngës “Still Got Time”  në bashkëpunim me PARTYNEXTDOOR dhe është ekzaktësisht festa që kishte premtuar se do ishte, totalisht jashtë kontrollit.

Muajin e kaluar, flitej se këngëtari kishte organizuar një festë në shtëpinë e tij në Londër ku do të kishte kafshë dhe femra nudo. Tashmë mund të shohim qartë një majmun, pak nuditet, dikë që kalon me skateboard mbi tavolinë dhe Zayn seksi.

 

 

Kthehu