• |
ide | kryesore

Zbulohet sekreti “Bio” i Enada Hoxhës

Arkiva, Stil
d29fceca-0875-4eb7-9136-d7324391285b.jpg

Pas shfaqjes se baletit “Liqeni i Mjellmave”, Enada Hoxha është pare tek blen Super Foods tek Bio Center ne Toptani Shopping Center.
Produktet mjaft cilësore dhe të certifikuara BIO duket se janë përzgjedhja e saj e veçante për të ruajtur formën e shkëlqyer të një primabalerine.
Ajo duket se ka blere një shumëllojshmëri produktesh ushqimore të pasura me vlera ushqyese shumë të rëndësishme për organizmin si: minerale, vitamina, proteina, fibra, antioksidantë etj.
Ky duhet te jete sekreti i saj për një dite plot energji!

Image result for toptani shopping center
 


Kthehu