• |
ide | kryesore

Video/ Ben Blushi ironizon takimin Rama-Basha

Arkiva, Pikante
13582090_371700676286914_2451414625936998232_o.jpg

Ben Blushi ka zgjedhur ta komentojë me humor takimin mes kryeministrit Rama dhe kreut të PD-së.


“Saliri, Deliri dhe Iliri duke negociuar marrëveshjen”, shkruan Blushi në videon ku tre fëmijë rrahin njeri tjetrin.