• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Inter shkarkon trajnerin Stefano Pioli, vjen…

Arkiva, Sport
Pioli.png

Inter komunikoi këtë mbrëmje një lajm zyrtar dhe mjaft të rëndësishëm.
Klubi vendosi të shkarkojë nga detyra trajnerin Stefano Pioli. 
Në vend të të tij në 3 ndeshjet e mbetura të Serie A do të jetë trajneri i U21 të Interit, Stefano Vecchi./lapsi.al/

 Kthehu