• |
ide | kryesore

Dua Lipa e prekur nga sulmi terrorist, anulon klipin e ri (FOTO)

Arkiva, Paparazzi
download.jpg

Dua Lipa është e radhës që i bashkohet solidarizimit me familjen e viktimave nga sulmi terrorist i ndodhur në Manchester.

Ajo ka marrë edhe një vendim, duke shtyrë publikimin e këngës që ishte destinuar të dilte sot. ”E shkatërruar, zemërthyer dhe e tmerruar. Lajme shumë të këqija për tu zgjuar me to. Ju lutem keni kujdes dhe ruajeni njëri tjetrin në kohë të tilla. Pas asaj që ndodhi dje, po e anuloj publikimin e këngës time të re”, ka shkruar Dua.


Kthehu