• |
ide | kryesore

Trendi më i ri për rrobabanjo (foto)

Arkiva, Stil
Beloved-Shirts-Sexy-Chest-Swimsuit.jpg

Jemi zyrtarisht në sezonin e verës dhe vera nënkupton, plazh, diell, ditë të gjata, festival dhe shumë argëtim.

Kështu, plot argëtim, firma e veshjeve Beloved ka prezantuar rrobabanjot më të reja për femra të cilat të konfuzojnë paksa. Të quajtura ndryshe, rrobabanjot leshatore, me tre nuance të ndryshme ngjyrash, kur i vesh dukesh fiks si një mashkull/femër, nuk e dimë ende. Të shumtë janë ata që i kërkojnë t’i veshin, pasi një sens humori I tillë nuk i bën dëm askujt, por ka edhe të tjerë që ju shpifet ideja. 


 

Kthehu