• |
ide | kryesore

FOTO/ Pushimet e çmendura të Özil me aktoren turke

Arkiva, Sport
fgdgdfh-650x358.jpg

Futbollisti i njohur gjerman Mesut Özil po kalon pushime të paharruara me të dashurën e tij të re.

Ai është në lidhje me Amine Gulse e cila është Miss Turqia 2014, ndërsa tani është aktore shumë e njohur.

Çifti po sjellin vazhdimisht imazhe nga vendi ku po pushojnë dhe ajo që shihet në këto imazhe është se Mesut dhe Amine janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Në një video që aktorja ka shpërndarë së fundi në Instagram, çifti shihen të përqafuar teksa marrin rrezet e diellit.

Amine Gulse së fundi është paraqitur në serialin ‘Mos u dorëzo’ në të cilin luan rolin kryesor bashkë me aktorin Tolgahan Sayisman. /Lajmi.net/

 

Kthehu