• |
ide | kryesore

Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të parë

Arkiva, Paparazzi
mus.jpeg

Futbollisti shqiptar nga Maqedonia, i cili mbron ngjyrat e Gjermanisë, bëhet baba për herë të parë. Mustafi dhe bashkëshortja e tij Vjosa Kaba janë “bekuar” me një vajzë në jetën e tyre. Lajmi e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një njoftimi në llogarinë e tij në Facebook ku edhe ka publikuar një fotografi me të voglën. “Jam shumë i lumtur që t’ju njoftoj për lindjen e vajzës sonë! Është e vështirë që të gjitha këto emocione t’i përshkruaj në një fjalë, tani … Mund të them se është dita më e mirë e jetës sime”, shkruan ai

Kthehu