• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shënohet autogoli më i bukur i të gjitha kohërave

Arkiva, Sport
hqdefault.jpg

Ai mund të quhet padyshim autogoli më i bukur i të gjitha kohërave. Uj shënua në Zvicër në ndeshjen mes Pully dhe Renens. Adrien Gulfo, një mbrojtës i skuadrës mike merr një top të lartë në zonë dhe vendos ta largojë me akrobaci, por roveshata përfundon në rrjetë pas krahëve të portierit të skuadrës së tij. /lapsi.al/

Kthehu