• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Martohen Turi dhe Orinda, çifti kërcen në pistë

Arkiva, Paparazzi
20374608_10154568224390443_6822981170587587669_n.jpg

Këngëtarja e njohur Orinda Huta dhe moderatori i njohur Turian Hyska u martuan. Aktualisht ata po festojnë, dhe nga ceremonia e dasmës së tyre janë bërë publike mjaft momente interesante. Në videot më poshtë ju do të shikoni se si çifti po kërcejnë dhe argëtohen nën praninë e njëri-tjetrit. Ata duke mjaft të lumtur dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ndërsa nga ana tjetër janë dhe të emocionuar, pasi e gjithë vëmendja është tek ta.20292667_10154568223105443_7433250161359513391_n 20374298_10154568222530443_8095771193281405277_n 20374387_10154568222040443_8950157538210326234_n 20430012_10154568221590443_5895838162211096480_n 20292596_10154568224010443_764316186379760896_n
Kthehu