• |
ide | kryesore

Disa orë para dasmës, mamaja e Turit thotë këto fjalë (Foto)

Arkiva, Paparazzi
bd026b37-d2a2-488a-b39d-1103a703ccda---0.jpg

Dasma e Turit dhe Orindës ndodh sot kur çifti do të finalizojë 10 vitet e lidhjes në një ceremoni.

 Emocionet nuk kanë kapluar vetëm këngëtarët por edhe mamanë e Turit e cila vetëm pak orë përpara dasmës ka për të thënë dy fjalë për të birin dhe për nusen.


“Miqtë e mi, sot ditë e bukur për mua! Zemra ime, gëzimi i parë i jetës, motivi i saj, Turi, kurorëzon martesën me Orindën, vajzën që solli gëzimin e pafund në jetën tonë. Jam e lumtur që e ndaj me ju”, ka thënë ajo.

auto_orinda-2_1501155213-95191601501156679.jpg

Kthehu