• |
ide | kryesore

VIDEO/ Mancester City turpëron 4-1 Real Madrid (shikoni golat)

Arkiva, Sport
1501132267290-lc-galleryimage-los-angeles-ca-july-26-ni_1501133399-9318735.JPG

Manchester City ka shkatërruar 4-1 Real Madrid në kuadër të Champions Cup, i cili po mbahet në SHBA. Golat për ekipin e Pep Guardiolës i shënuan Nicolas Otamendi (52), Raheem Sterling (59), John Stones (67) dhe Brahim Diaz (82). Golin e vetëm për Los Blancos e shënoi Oscar Rodriguez në minutën fundit të ndeshjes.

Kthehu