• |
ide | kryesore

Cristiano Ronaldo: Do të kem 7 fëmijë

Arkiva, Paparazzi
Cristiano-Ronaldo-and-Cristiano-Ronaldo-Jnr.jpg

Cristiano Ronaldo thotë se dëshiron të ketë plot shtatë fëmijë, sipas sugjerimit të djalit të tij. Ylli i Realit të Madridit është në pritje dhe të fëmijës së tij të katërt, që kur konfirmoi në Ibiza se e dashura e tij Georgina Rodriguez është shtatzënë.


Tani ai thotë se djali i tij i madh dëshiron 6 motra dhe vëllezër, duke u përputhur kështu me firmën e Cristianos, CR7 dhe me numrin e fanellës së tij.


Kthehu