• |
ide | kryesore

Elona Duro, së shpejti nuse dhe mama

Arkiva, Paparazzi
maxresdefault (1).jpg

Elona Duro prej kohësh është e dashuruar me menaxherin për Shqipërinë të kompanisë italiane, Facile.it, Lorenc Goga dhe me sa kuptohet, ata kanë vendosur të martohen, teksa janë duke pritur fëmijën e tyre të parë.


Blitz.al ka konfirmuar lajmin duke zbuluar që fëmija është djalë. 


Kthehu