• |
ide | kryesore

Skena porno gjatë lajmeve të BBC

Arkiva, Syri i Lapsit
videooo.png

Ndjekësit e lajmeve në BBC u tronditën kur në një nga edicionet e mbrëmjes në një nga ekrane pas shpinës së spikeres u shfaqën skena porno. 


Pamjet vinin nga kompjuteri i një gazetari që po shihte skena të nxehta të një filmi pornografik. Ky moment u xhirua nga një shikues dhe u publikua në internet. Shumë shikues të tjerë reaguan negativisht, ndërsa videoja po bën xhiron e botës në internet. /Lapsi.al


 

Kthehu