• |
ide | kryesore

Berisha publikon VIDEO-n: Si e kërcënon polici qytetarin me …

I pakategorizuar
pppppp.jpg

Sali Berisha publikuar një video në Facebook, ku një polic i thotë qytetarit që kishte ndaluar se nëse nuk do ta fikte telefonin do ta çonte në komisariat për pengim të detyrës.

Sipas Berishës, polici e ka kërcënuar qytetarin që të fikë telefonin se e pengonte të bënte detyrën.


Postimi i Plotë i Sali Berishës:

“Polici kercenon qytetarin: Fillmimi eshte veper penale ndaj mos filmo! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Doktor. Kjo eshte video qe eshte bere tek hyrja e Komuna e Parisit ku Polici kercenon me ndjekje penale PSE filmon”, shkruan Berisha.

 

/LAPSI.AL/

Kthehu