• |
ide | kryesore

Berisha publikon video: Tani kemi Timonierin me Xhafën që nuk iu cënon hashashin

I pakategorizuar
Untitled.png

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video ku dallohet një sipërfaqe toke që po digjet.

Me pamjet e bëra natën, të cilat i ka publikuar në Facebook, Berisha thotë se ndodhet në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Tepelenë.


Berisha gjithashtu, nuk lë pa ironizuar Ramën dhe qeverinë e re të tij, të cilën e bëri zyrtare ditën e djeshme në Asamblenë e Partisë Socialiste.

“Zjarr në Tepelenë përballë Ujit të Ftohtë tani që kemi Timonierin me Xhafën që nuk iu cënon hashashin! Sb” – shkruan Berisha në Facebook.

 

Kthehu