• |
ide | kryesore

Përcillet për në banesën e fundit gjyqtarja e vrarë, i ati mes lotësh: E dija që do ma vriste

I pakategorizuar
dgdfg.JPG

Qindra familjarë, miq, të njohur dhe kolegë kanë përcjellë për në banesën e fundit pasditen e kësaj të premte, Fildes Hafizin e cila u vra në mënyrë tragjike një ditë më parë nga ish-burri i saj Fadil Kasemi në Tiranë.

Siç tregojnë edhe pamjet, arkivoli me trupin e pajetë të së ndjerës është nxjerrë nga banesa nga i ati dhe të afërmit e tjerë.  Mes lotësh ai dëgjohet tek thotë: “E dija që do ma vriste”


Kthehu