• |
ide | kryesore

VIDEO/ Festa e çmendur e Spaletit bën xhiron e rrjetit

Arkiva, Sport
spalleti.jpg

Interi fitoi me shumë vështirësi 2-0 ndaj Crotones në transfertë, teksa Lucciano Spalleti është lehtësuar shumë nga goli i Skiniar dhe i Perisic.

“Festova me gjuhën jashtë ndaj stafit teknik që ishte në bankinë, nuk ka qenë një gjest i keq ndaj tifozëve kundërshtarë”, – tha ai pas ndeshjes. 


Kthehu