• |
ide | kryesore

FOTO/ Ilda Bejleri tregon çfarë bën kur është vetëm

Arkiva, Sport
auto_Ilda_bejleri_provokuese31506096854.png

Prezantuesja e njohur shqiptare e SuperSport, Ilda Bejleri, ka provokuar sërish, por këtë herë e ka bërë si kurrë më parë.

E konsideruar si një ndër modreatorët më atraktive ajo është bërë shënjestër për fotografët e njohur shqiptarë, të cilët e përdorin edhe si modele në fotografitë e tyre.


Por kësaj radhe Ilda është shfaqur tejet seksuale në Instagram. “Kush je ti kur askush nuk te sheh” – eshte diçitura e fotos me lart. Në disa fotografi të tjera ajo shfaqet vetëm me këmishë nate. Imazhet është realizuar nga fotografi i njohur, Armand Sallabanda.

Duket se fillimi i sezonit e ka nxehur mjaft shumë Ildën, e cila realizoi një tjetër sesion pas atij për revistën Bordo. Ilda konsiderohet prej femrave më seksi shqiptare. Ajo vazhdon të jetë ‘single’ dhe pa të dashur.

Kthehu