• |
ide | kryesore

FOTO/ Modelja shqiptare: Do nxjerr sekretet e dhomave të zhveshjes së Serie A

Arkiva, Sport
093531591-8a05af1c-d39b-4b3d-8b79-057412cc5a3d.jpg

Zonja Xhemaili ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën e përjavshme italiane “Chi”. Ajo ka zbuluar se në librin autobiografik, që do të publikohet shumë shpejt, do të ketë zbulime jashtëzakonisht të nxehta.

Erjona Sulejmani ishte shumë e vlerësuar në Itali si modele edhe para se të martohej me Blerim Xhemailin. Ish-mesfushori i Napolit dhe Bolognas luan aktualisht me Montreal Impact, por është bashkëshortja e tij e bukur ajo që ka tërhequr vëmendjen në Itali.


Erjona ka premtuar se “do të rrëfej brenda librit të gjithë sekretet e dhomave të zhveshjeve të Serie A”. Nuk mbetet gjë tjetër veçse të presim bombat e bukuroshes. Blerimi dhe Erjona kanë edhe një fëmijë djalin, Luanin 3 vjeç.

Image result for erjona dzemaili Image result for erjona dzemaili Image result for erjona dzemaili Image result for erjona dzemaili Image result for erjona dzemaili

 

Image

 

Kthehu