• |
ide | kryesore

Detaje të reja nga ngjarja tragjike/ Ky shkëmb hap 3 varre në një shtëpi (FOTO)

I pakategorizuar

Detaje tragjike vijnë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Torovicë të Lezhës pasditen e së shtunës. 3 persona humbën jetën teksa udhëtonin me një mjet tip fuoristradë Land Rover me targë AA 322 CV dhe një masiv shkëmbor ra mbi të duke shtypur gjysmën e tij. Polcia thotë se i ka identifikuar 3 viktimat që ndodheshin brenda në mjet. Lapsi.al mësoi se viktimat janë vellezerit Edmond dhe Valentin Zefi dhe Alda Gjergji, 21-vjeç bashkëshortja e njërit prej vëllezërve. Shërbimet policore në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë , zjarrfikëset dhe ambulancën ndodhen në vendngjarje. /lapsi.al/


makina ne torovice lezhe


 

Kthehu