• |
ide | kryesore

Modelet dhe sfilata e “Victoria’s secret” këtë vit (FOTO)

I pakategorizuar

Shfaqja e Victoria’s Secret do të ndodhë shumë shpejt. Këtu ka gjithçka që ju duhet të dini rreth ngjarjes së këtij viti.


Kur dhe ku ta shikoni: Të martë, 28 nëntor në orën 10:00. ET / PT në CBS. Vendodhja:  Shanghai, Kinë. Kjo shënon herën e parë që shfaqja e modës do të mbahet në këtë qytet.


Ëngjëjt e VS:

Adriana Lima
Alessandra Ambrosio
Candice Swanepoel
Elsa Hosk
Jasmine Tookes
Josephine Skriver
Lais Ribeiro
Lily Aldridge
Martha Hunt
Romee Strijd
Sara Sampaio
Stella Maxwell
Taylor Hill
Candice Swanepoel-ajo po kthehet pas lindjes vitin e kaluar.

Yjet e pasarelës që njihni:

Bella Hadid dhe Gigi Hadid – kjo shënon VSFS të dytë të motave së bashku
Karlie Kloss- kthehet pas një pushimi dy-vjeçar
Devon Windsor
Liu Wen
Cindy Bruna
Dillone
Vanessa Moody
Maria Borges
Alanna Arrington
Gjeorgjia Fowler
Grace Elizabeth

hbz-gigi-bella-vsfs-backstage-1505959298.jpg

Modelet që do sfilojnë për herë të parë:

Aiden Curtis
Alecia Morais
Alexina Graham
Amilna Estevao
Bruna Lirio
Daria Khlystun
Estelle Chen
Frida Aasen
Gizele Oliveira
Grace Bol
Julia Belyakova
Mayowa Nicholas
Nadine Leopold
Roos Marijndekok
Samille Bermannelli
Vanessa Moody
Victoria Lee

Kush nuk do sfilojë:

Kendall Jenner (pasi ka kontratë me La Perla)

Behati Prinsloo (shtatzane për herë të dytë)

Kthehu