• |
ide | kryesore

Ironizon Paloka: Në këtë Parlament nuk drejton Ruçi dhe përdorimi i kokainës është i ndaluar për kryeministrat

Arkiva, Të fundit

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka nuk ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në seancën plenare, ndërkohë që kjo e fundit u shoqëruar me debate dhe batuta të shumta me opozitës dhe mazhorancës.


Paloka ishte në një mbledhje të Unionit Ndërparlamentar, ndërsa ironizon duke shkruar se aty nuk drejton Ruçi dhe përdorimi i kokainës është i ndaluar.


Mungova dje ne sallën e Kuvendit për të qenë i pranishem në një tjetër salle, atë të Unionit Ndërparlamentar. Këtu nuk drejton Ruci dhe përdorimi i kokainës është i ndaluar, sidomos për kryeministrat.” – shkruan Paloka.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu