• |
ide | kryesore

“Lali Eri” guxoi ta thotë edhe këtë…

Arkiva, Paparazzi, Slider, Të fundit

Nuk do ta besoni por Erjon Veliaj e ka thënë me gojën e tij. Ai fle vetëm 4 5 orë në ditë. i ftuar në Top Shoë të premten në mbrëmje kryebashkiaku i Tiranës u pyet se sa orë gjumë flinte në ditë me aq shumë angazhime sa ka dhe përgjigja e tij e pa precedent: “4-5 orë më mjaftojnë. Kur kthehem në shtëpi shoh ndonjë serial, tani po shoh Game of Thrones. Nuk e them me krenari, 4-5 orëshi i gjumit më del” pohoi ai.
Edhe njëherë “Lali Eri” Nuk humbi rastin për të treguar se ai punon për popullin. Njësoj si atherë kur një ditë pas dasmës nxori një kronikë në tv, sikur të nesërmen kishte dalën në punë. Apo edhe sin ë atë rastin tjetër kur ai inaguronte një kopësht ndërkohë që gjendej në ShBA. Në të dyja rastet mediat e nxorën bllof. Por askush nuk ka të drejtë t’I shkojë me kamera në shtëpi, për të vërtetuar se sa orë flë realisht Erioni.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu