• |
ide | kryesore

Barbana Dini prek fansat me urimin e ditëlindjes së Ergit

Paparazzi, Slider

Largimi i Ergit nga kjo botë la boshllëk në muzikën shqiptare, por edhe tek familjarët e miqtë e sidomos tek e motra e tij, Barbana e cila i ka vuajtur shumë këto muaj pa vëllain.


Sot ai ka ditëlindjen dhe Barbana ka bërë publik urimin ndaj tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.