• |
ide | kryesore

Çfarë ndodhi në takimin 60-minutësh mes Bashes dhe Kryemadhit

Arkiva

Ka zgjatur rreth 60 minuta takimi mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe kryetaret së LSI-së, Monika Kryemadhi në selinë blu. Mësohet se takimi ka pasur në fokus atë që do të ndodhë të mërkurën në një tryezë që do të mbajnë partitë e opozitës. Siç është lajmëruar në këtë tryezë do të diskutohet për nisjen e një aksioni të fortë politik pas skandaleve që kanë përfshirë qeverinë “Rama 2”. ©LAPSI.al
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.