• |
ide | kryesore

Berisha publikon VIDEO-n: Kapen 10 ton drogë të klanit të Tahirit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sali Berisha publikoi në Facebook një video ku duket një sasi e madhe droge. Berisha shkruan se bëhet fjalë për 10 ton drogë të klanit “Rama-Tahiri”, pasi sipas denoncuesit, kjo sasi droge i përket një mikut të Habilajve, kushërinjve të Tahirit.

Ish-kryeministri shkruan se droga është kapur në Babicë.

POSTIMI I SALI BERISHËS:

Ne Babice kapen 10 ton droge te klanit Rama – Tahiri! sb
qytetari dixhital denoncon!

“Mirëmbrëma doktorr Në Babicë e vogël sapo është kapur rreth 10 ton drogë Në shtëpinë Armand Koçerri mik i habilajve Vila e personit e ruajtur me kamera dhe sistem sigurie”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu