• |
ide | kryesore

Çifti i bashkëshortëve hipin sipër vinçit, kërcënojnë se do të hidhen

Arkiva, Të fundit

Një çift bashkëshortësh janë ngjitur në majë të vinçit pranë Pallatit të Kulturës në Tiranë dhe kërcënojnë se do të hidhen. Çifti ndodhet sipër vinçit prej orës 07:00 të mëngjesit të sotëm.

Policia ka shoqëruar rojen private që ruante kantierin.Nuk dihen arsyet që e kanë çuar çiftin të ngjitet mbi vinç ndërsa policia po negocion për zbritjen e tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.