• |
ide | kryesore

Bella Hadid në një lidhje me Drake

Paparazzi, Slider

Një burim i afërt pranë modeles së njohur Bella Hadid është shprehur, se ajo është në një lidhje me reperin Drake që prej muajit qershor.

Drake i ka shprehur pëlqimin Bellës, që në muajin nëntor dhe i është dashur një kohë e gjatë, lule dhe bizhuteri të shtrenjta, që t’ia fitonte zemrës modeles. Pas ndarjes me këngëtarin kanadez The Weeknd, Bella nuk e ka pasur aspak të lehtë të nisë një lidhje tjetër. Çifti është siguruar që ta mbajë lidhjen jashtë vëmendjes së mediave dhe deri më tani ia ka dalë mbanë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu