• |
ide | kryesore

Policia aksion anti-drogë në bazat e Habilajve në Vlorë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një operacion anti-drogë po zhvillohet në fshatrat Velçë dhe Drashovicë në Vlorë, ku mendohet se janë edhe bazat e “Habilajve”.


Policia njofton se ka arrestuar një person me inicialet N.S. Bëhet e ditur se policia ka shpallur në kërkim personin me nofkën “Lolo”, që dilte te dosja e përgjimeve të “Habilajve”.


Ky aksion vjen një ditë pas sekuestrimit të 4.5 tonë drogë në Babicë të Vlorës.

Vijon…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.