• |
ide | kryesore

Shikoni si duket Tahiri para se të futet ne Opinion

Arkiva, Lajme, Të fundit

Me vonese prej dhjetë minutash Saimir Tahiri ka hyrë në Klan i tensionuar pa kollare dhe me disa mbeshtetes plus shoqetimin e drejtorit Aleksander Frangaj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.