• |
ide | kryesore

Tahiri: Pse zgjodha ta kem armik Ilir Metën

Arkiva, Lajme, Të fundit

Saimir Tahiri u shfaqi shenja revolte në nisje të bisedës në emisionin “Opinion”. Ai tha se nuk ka bërë asnjë kompromis në politikë dhe për këtë shkak është një hap nga arrestimi.
“Unë mund të kisha në krah Ilir Metën, por zgjodha ta kem përballë. Ka politikanë që kanë aleancë më të madhe se kufijtë politikë. Unë nuk e kam zgjedhur kurrë këtë rrugë. Unë nuk e kam bërë kurrë të bëj ndere për pronarë mediash. Nuk i kam marrë kurrë në telefon të ndryshohej një lajm. Ata më kanë sulmuar dhe ndaj duket se sot jam vetëm. Nuk jam vetëm. (ngre zerin) Unë jam me të gjithë ata që më kanë votuar” – tha Tahiri. ©LAPSI.al
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.