• |
ide | kryesore

VIDEO+FOTO/ Saimir Tahiri përlotet në studion e “Opinion”

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është shfaqur i prekur në nisje të emisionit “Opinion” në Tv Klan. Ai nisi të sqarohet me një zë të dridhur dhe sytë e tij janë përlotur për pak çaste. Tahiri tha se ky është një moment i vështirë në jetën e tij, për të dhe për familjen e tij. “Jam ministri i brendshëm më jetëgjatë pas viteve 90, por mesa duket për mua është e thënë që të bëj edhe pak burg” – tha Tahiri. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *