• |
ide | kryesore

Berisha publikon foton e ‘Lolos’, personi tjetër që del në dosjen e Habilajve

Arkiva, Lajme, Të fundit
berisha-6.jpg

Ish-kryeministri Berisha ka publikur në Facebook foton e një personi, për të cilin ai thotë se ka dalë në përgjimet e italianëve në dosjen ‘Habilaj’.

Sipas Berishës, ky person zgjidhi sherrin mes Tahirit dhe vëllait të Fatmir Xhafës.


“Ky eshte famozi Lolo, qe sipas pergjimit te autoriteteve italiane erdhi me vrap tek i “madhi” ne Tirane gjate operacionit policesk “Fundi i Marrezise” per lojrat e fatit, te ankohej tek Saje qorri kunder Agron Xhafes, pronar tjeter i lojrave te fatit ne Vlore. Saje zgjidhi sherrin! “, shkruan Berisha në Facebook.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu